Promovisioni näol saab Sinu ettevõte partneriks väga kogenud meeskonna. Igapäevast tööd Sinu kaubamärgi või ettevõtte heaks hakkavad tegema Promovisioni pikaaegse müügi- ja turunduskogemusega spetsialistid. Julgeme kinnitada, et saad sama raha eest rohkem väärtust ja jõuad kiiremini sihile, samas on kogemus ka parim rohi vigade vastu. Tulemuslik lahendus nõuab hästi kokkutöötanud meeskonda.

Promovisioni näol valid süveneva, analüütilise partneri – kaasamõtleja, kes on Sinuga samal pool lauda ja vastab vajadusel kõnedele ja meilidele 20/7. Mõtte- ja planeerimisprotsessi kvaliteet väljendub otseselt projektide tulemuslikkuses.


Hoiame kokku kliendi väärtuslikku tööaega

 

Meie ei palu kliendil läbi vaadata mahukaid promokingituste katalooge või tuhandeid tootepilte sisaldavaid veebisaite, milleks võib kuluda tunde tema tööpäevast. EI! Selle töö teeme hoopis meie kliendi eest ära peale põhjaliku eeltööd kui oleme kliendiga kaardistanud  just selle vajaduse täpsed kriteeriumid ja võimalused. Sellisel viisil oleme aidanud paljudel oma klientidel turundustegevuses kokku hoida kümneid tunde väärtusliku tööaega. Võta meiega ühendust või jäta oma kontaktid ning meie projektijuhid selgitavad välja, kas on võimalik ka Teie ettevõtet sarnaselt aidata.


Vaid sihistatud rätsep-lahendused

 

Promovision ei tee sihituid ja huupi koostatud mass-postitusi stiilis “kõikidele klientidele ühesugune pakkumine ehk kõikidele klientidele ühesugused promokingitused”. Meie teame, et iga klient on erinev, ja nii on ka tema vajadused promokingitusele. Seepärast on meie lahendused vaid konkreetsele projektile sihistatud ja valminud nn rätsepa-tööna.


Pühendume

 

Pakume oma klientidele pikaajalist pühendunud partnerlust seega oleme seadnud piirarvu on kliendiportfelli suurusele, et säilitada stabiilne ja parim koostöökogemus meie olemasolevatele klientidele. Promovisioni põhimõtteks on mitte olla suur vormilt, vaid sisult, kvaliteedilt ja reageerimiskiiruselt – põhinõuded, mille esitab kiirelt muutuv ajastu nii MEILE endale kui ka turundusele laiemalt.


Anname garantii oma tööle

 

Meie jaoks on väga tähtis kliendi rahuolu, ja mitte ainult lähiperspektiivis. Soovime tagada kliendile turvatunde kogu toodete eeldatava eluea jooksul, seega anname lahendustes kasutatud toodetele kui ka kliendi sümboolika püsimisele garantii. Kuna juhtub ka kõige parematel, siis lubame defektsete toodete puhul teha kõik endast oleneva nende kiireks ja kliendile võimalikult valutuks asendamiseks uutega.